Kodėl Newsec aukcionai

Kodėl Newsec aukcionai?

Aukcionas vyksta elektroninėje erdvėje, todėl dalyviams nereikia vykti į kitus miestus ar keisti savo planų. Paprastas ir sustyguotas aukciono procesas suteikia galimybę pritraukti daugiau dalyvių.

Elektroniniai aukcionai – tai skaidri ir vieša pardavimų procedūra, eliminuojanti pardavėjų ir pirkėjų susitarimų riziką, užtikrinanti savalaikį informacijos pateikimą ir vienodas dalyvių teises.

Nuo 2014 metų bendrovė organizuoja aukcionus tiek privataus, tiek valstybinio sektoriaus bendrovėms. Pagrindinis „Newsec“ tikslas – turto pardavimas įgyvendinant klientų lūkesčius ir poreikius.

„Newsec“ – lyderiaujanti nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse. Bendrovės specialistai klientams teikia profesionalias NT pardavimo/įsigijimo įžvalgas ir rengia pelną maksimizuojančią NT strategiją.

Komanda


Jurgita Ragaišė

Tarpininkavimo grupės vadovė


Audrius Meidus

Projektų vadovas


Viltė Augūnaitė

Aukcionų projektų koordinatorė 

Mob. +370 616 30381
v.augunaite@newsec.lt


Miglė Strazdauskienė

Projektų vadovo asistentė

Mob. +370 625 75851 m.strazdauskiene@newsec.lt

AUKCIONŲ PATIRTIS

> 278

Parduotų objektų

> 92

kompleksinių aukcionų

> 6

METŲ patirtis

>94 M€

sandorių vertė

MUS REKOMENDUOJA

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
x